Medycyna Estetyczna

lek. med. Anna Ciaćma
Specjalista w zakresie medycyny estetycznej

Informacja i rejestracja telefoniczna: 603 33 51 33
Przyjmuje we czwartki w godz. 13.00 – 16.00, możliwe inne terminy po uzgodnieniu telefonicznym.

 

Oferta:

Toksyna botulinowa(Botox, Azzalure)
Przejściowo hamuje kurczenie się mięśni, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i pogłębianiu się już istniejących.

Wskazania: zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki okolicy oczu, tzw. lwia zmarszczka, bruksism(zgrzytanie zębami), uśmiech dziąsłowy.

80 – 560 PLN

Sculptra
Kwas polimlekowy stymuluje syntezę naszego własnego kolagenu sprawiając, iż skóra staję się bardziej jędrna i napięta. Preparat ten można stosować niezależnie od wieku, jako profilaktykę lub korektę istniejących już defektów.

Wskazania: utrata prawidłowego owalu twarzy, zanik okolic skroniowych, Zmniejszenie jędrności skóry twarzy lub ciała.

1300 PLN

Ellanse
Zawarty w preparacie polikaprolakton sprawia, iż Ellanse jest zabiegiem nie tylko wypełniającym, ale także bardzo silnie odmładzającym, przywracającym gęstość oraz naturalną jędrność skóry.

Wskazania: promieniste zmarszczki wokół ust, zmniejszenie jędrności skóry, poprawa wolumetrii twarzy, bruzdy, zmarszczki.

1400-1800 PLN

Linerase
Zabieg ten pobudza fibroblasty do wytwarzania endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. To nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, który można stosować już od pierwszych objawów starzenia.

Wskazania: utrata elastyczności i sprężystości skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

750–1300 PLN

Kwas hialuronowy
Odpowiada za prawidłowe utrzymywanie wody w tkankach.Spadek jego ilości prowadzi do zwiotczenia skóry i wytworzenia się bruzd.

Wskazania: powiększenie lub wymodelowanie kształtu ust,policzków, brody, poprawa owalu twarzy, korekta doliny łez.
– Modelowanie i powiększanie ust – 750 – 1250 PLN
– Wypełnienie zmarszczek /bruzd – 700 – 1200 PLN
– Wypełnienie doliny łez – 1250 PLN
– Korekta owalu twarzy – 1200 – 2600 PLN

Nici hialuronowe
Technika nici hialuronowych polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego w oparciu o wektory napięcia skóry.

Wskazania: korekta owalu twarzy.

1900 PLN

Lipoliza iniekcyjna (Dermastabilon, Celluform plus)
Jest to rodzaj niechirurgicznej liposukcji. Zabieg polega na podawaniu
w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic fosfatydylocholiny, która powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych.

Wskazania: podwójny podbródek, „chomiki”, tłuszcz w okolicy brzucha, bioder, „boczków”, kolan.

250 -1000 PLN

Mezoterapia twarzy, ciała, skóry głowy
Zabieg polega na śródskórnym Wprowadzeniu Substancji aktywnych. Taka technika podania pozwala na ominięcie nieprzepuszczalnej dla większości kosmetyków bariery naskórkowej. Stosuje się go celem profilaktyki starzenia oraz poprawy wyglądu skóry, przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu.

Wskazania: Zmarszczki, utrata napięcia i elastyczności skóry, skóra odwodniona, cienie i zasinienia pod oczami, rozstępy, celulit, leczenie oraz profilaktyka wypadania Włosów.

250 – 550 PLN

Osocze bogatopłytkowe (PRP)
Zabieg polega na biostymulacji komórek skóry, za pośrednictwem wydzielanych przez aktywne trombocyty czynników wzrostu. Jego następstwem jest poprawa jakości skóry, a w przypadku skóry głowy, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie ich do wzrostu.

Wskazania: rewitalizacja skóry, utrata jędrności skóry, wzmożone wypadanie włosów, łysienie androgenowe.
Jego następstwem jest poprawa jakości skóry, a w przypadku skóry głowy, zahamowanie wypadania Włosów oraz pobudzenie ich do wzrostu.

-Twarz/ ciało: 550–1000 PLN
-Skóra głowy: 500 PLN

i-PRF- injectable Platelet Rich Fibrin
Iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa to aktualnie najbardziej nowoczesna, całkowicie naturalna i skuteczna metoda walki z objawami upływu czasu uzyskiwana z własnej krwi pacjenta. Dzięki obecnym mezenchymalnym komórkom macierzystym i-PRF ma ogromny potencjał regeneracyjny, potwierdzony naukowo, dzięki licznym badaniom, prowadzonym pod kierownictwem dr Josepha Choukrouna, wynalazcy tej techniki, w laboratoriach FORM we Frankfurcie, Niemcy i Research Lab Clarion w Clarion, USA.

Pixelpeel (Dermapen + peeleng Easy TCA)
Zabieg ten jest połączeniem dwóch technik: dermapen oraz peelingu easy TCA. Powstałe w wyniku zabiegu Dermapen mikrouszkodzenia skóry umożliwiają głębszą penetrację aplikowanego peelingu, co powoduje jeszcze lepszy efekt stymulacyjny zabiegu.

Wskazania: nasilone zmarszczki, skóra palacza, wiotkość skóry, blizny potrądzikowe, rozstępy.

580 PLN

Nici liftingujące – haczykowa
To szeroka gama nici dająca możliwość korekcji opadania tkanek miękkich i przywrócenia im ich pierwotnego położenia. Nici te pozwalają osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez stosowania tradycyjnych operacji chirurgicznych. Efekt uniesienia tkanek Widoczny jest bezpośrednio po zabiegu.

Wskazania: poprawa owalu twarzy, lifting twarzy, likwidacja tzw. „chomików” asymetria łuków brwiowych, opadanie górnych powiek.

Cena uzależniona jest od rodzaju i ilości zużytych nici oraz obszaru objętego zabiegiem: 1600-6000

Cosmelan/Dermanelan
Jest to skuteczna i bezpieczna terapia pomagająca zniwelować przebarwienia o podłożu hormonalnym (melasma).

Wskazania: przebarwienia, melasma, nierówny koloryt skóry, powierzchowne zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki oraz nadmierny łojotok.

1500 PLN (zawiera kremy do pielęgnacji domowej)

PQ AGE: Peeling PQ Age
Jest innowacyjnym zabiegiem ujędrniająco-liftingującym do biorewitalizacji skóry, zapewniającym głęboką stymulację bez cech widocznego złuszczania.

Wskazania: utrata napięcia i jędrności skóry twarzy i ciała, rozstępy, blizny, przebarwienia skóry, trądzik.

400 PLN

Easy TCA (Skin Tech)
Jest to głęboko penetrujący, silnie złuszczający, a zarazem bezpieczny peeling. Swoją wyjątkowość i duży profil bezpieczeństwa zawdzięcza m.in. Post Peel Mask, która pomaga zapobiegać działaniom niepożądanym i poprawia skuteczność samego peelingu.

Wskazania: fotostarzenie, zmarszczki, skóra pałacza, trądzik, blizny potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne, keratozy słoneczne, rozstępy.

350 PLN

Only touch (SKIN TECH)
Jest to w 50% peeling TCA Stworzony celem usuwania drobnych, ale intensywnych przebarwień.

Wskazania: przebarwienia na dłoniach, twarzy i dekolcie w postaci plam posłonecznych, wątrobowych, keratozy słoneczne.

50 PLN -100 PLN

Dermapen
Dermapen dzięki obecności wymiennych, pulsujących igieł w regulowany sposób nakłuwa skórę. Powstałe w ten sposób uszkodzenie skóry jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji, które odbywają się za pośrednictwem syntezy kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę kondycji skóry.

250–650 PLN 30 min.